Atılım Üniversitesi Kariyer Planlama ve Ortak Eğitim Koordinatörlüğü olarak, öğrencilerimizin mezun olmadan önce kişisel kariyer planlarını oluşturmalarına yardımcı olmak, çeşitli bilgilendirme toplantıları ve seminerler düzenleyerek iş dünyası ile ilgili farkındalık kazandırmak, dolayısı ile profesyonel hayata daha kolay geçiş yapmalarına yardımcı olmak en büyük amacımızdır.

Aynı zamanda, eğitim hayatını ve iş dünyası entegre eden Ortak Eğitim Programının üniversitemizde yaygınlaşmasını sağlamak ve öğrencilerimizin kariyer hedeflerinin şekillenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Öğrencilerimizin üniversitede kendilerine verilen kuramsal ve deneysel bilgileri Ortak Eğitime gittikleri iş dünyasındaki uygulamalar ile birleştirerek edineceği kazanımların, onları hem eğitimleri süresince hem de mezuniyetten sonra girecekleri işlerde daima ön plana çıkaracağına, ayrıcalıklı ve başarılı olacaklarına inanıyoruz.

Atılım Üniversitesi’nin büyük bir aile olduğunu hiçbir zaman unutmadan, öğrencilerimizin normal eğitimleri süresince ve de sonrasında her zaman yanlarında olmak ve iş hayatına donanımlı ve özgüvenli bireyler olarak geçiş yapabilmelerini sağlamak başlıca misyonumuzdur. 

 

Detaylı bilgi için tıklayınız